Beyond Medusa’s Gate

Vitajte v Animuse.

Grécko, 445 p.n.l. v dobe veľavravných filozofov, nemilosrdných bohov a veštcov predpovedajúcich smrť. Niekde na Peloponézskom poloostrove, v rozsiahlej jaskyni v Egejskom mori, bol ukrytý starý artefakt. Mohla by to byť legendárna loď Argonautov.

Pomocou simulačného programu Animus a našej databázy uchovaných genetických informácii Vás pošleme späť do Grécka. Ak existuje, tak ju nájdite.Beyond Medusa’s Gate nie je videohra. Je to úniková hra vsadená do sveta Assassin’s Creed Oddysey vo virtuálnej realite. Zažijete dobrodružstvo, ako keby ste naozaj boli v roku 445 pred Kristom v starovekom Grécku. Nikdy nie sami, ale ako súčasť tímu (2 alebo 4 hráči) sa stanete hrdinami a zažijete situácie, ktoré by boli veľmi nebezpečné, alebo nemožné v reálnom živote. Tu však budú úplne bezpečné. Vyvinuté spoločnosťou Ubisoft Blue Byte. Ďalšia generácia zážitkov vo virtuálnej realite.
Počet hráčov
2 alebo 4
Trvanie hry
60 minút
Žáner
dobrodružstvo
Náročnosť
Stredná
Veková dostupnosť
10+
Spôsob hrania
Pohodlne s okuliarmi na virtuálnu realitu HTC VIVE PRO

Cenník

2 hráči

50 €
4 hráči

80 €

Hra je v angličtine. Počas hry sa znalosť jazyka nevyžaduje, nie je potrebné nič počúvať, ani čítať. Ak angličtinu neovládate, úvodom hry Vás prevedieme.

(c) BLACK BLOCK Virtual Reality Aréna Žilina / Všetky práva vyhradené
Telefonické rezervácie, dotazy - 0905 702 103
Designed & developed by inoby