House of Fear 2: Cursed Souls

Dom v ktorom vládne dusná atmosféra... rýchlo blikajúce svetlá, strašidelné zvuky vychádzajúce zo stien. Desivý šepot aj keď vo vnútri nikto nie je. Náhle nahnevané výkriky. Pohybujúce sa tiene. Úplná temnota. Čím sa hlbšie ponoríte do príbehu, tým viac Dom vstúpi do Vašej duše. Mŕtvi potrebujú živých. Potrebujú Ťa.

Záhadná a brutálna vražda v malom meste šokovala miestnych obyvateľov. Hovorí sa, že jednej noci okultisti zabili celú rodinu a prekliali ich duše, čím ich navždy uväznili v múroch. Dokážete vyriešiť túto zapeklitú záhadu? Ste skutočne pripravení preskúmať každý kút tohto temného a ponurého miesta, aby ste oslobodili úbohé nešťastné duše rodiny? Premýšľajte. Ak zlyháte, tak Dom pohltí vašu dušu navždy.Skutočná horrorová úniková hra vhodná pre starších 15 rokov s pevnými nervami. Hra je pre 1 - 4 hráčov spoločne.

HÁDANKY SÚ VIRTUÁLNE, ČAS JE SKUTOČNÝ.
Počet hráčov
1 - 4
Trvanie hry
maximálne 60 minút
Žáner
Horror
Náročnosť
Stredná
Veková dostupnosť
15+
Spôsob hrania
Postojačky s okuliarmi HTC VIVE PRO.

Cenník

1 hráč

40 €
2 hráči

50 €
3 hráči

65 €
4 hráči

80 €

Hra sa ovláda jednoducho. Hráte postojačky - v priestore sa pohybujete pomocou teleportov, otáčanie, krčenie a pod. robíte ako v skutočnosti. Všetci hráči sa v hre vidíte.

(c) BLACK BLOCK Virtual Reality Aréna Žilina / Všetky práva vyhradené
Telefonické rezervácie, dotazy - 0905 702 103
Designed & developed by inoby