House of Fear

Noc. Opustená chátrajúca chata v lese. Pavučiny na stenách, prach na zemi, starý nábytok a... ani jedna živá duša.

Vyzerá to tak, že dom je už dávno opustený. Ale je to naozaj tak? Snažíte sa pochopiť, čo sa tu deje, ale iba jedna vec je istá – tento dom vás nenechá len tak jednoducho odísť.

Obzeráte sa okolo, vidíte, že dvere a okná sú zatvorené, nie je tu elektrina a svetlo z takmer vyhorenej sviečky nestačí na osvetlenie tejto tmavej miestnosti. S hrôzou si uvedomujete, že ste v pasci. V slabom svetle sviečky sa mihne silueta... Alebo to bol len očný klam?

Ste pripravení poraziť svoj strach a ponoriť sa do tajomstiev tohto temného miesta?Toto strašidelné dobrodružstvo vo virtuálnej realite vytvorila firma ARVI LAB a ponúka reálny zážitok! Ty alebo aj tvoj tím (maximálne štyria) skúste prejsť celým domom...

Hru doporučujeme pre jedného, maximálne dvoch hráčov súčasne. V hre môžete byť však až štyria, ale už to nie je také strašidelné...

HÁDANKY SÚ VIRTUÁLNE, ČAS JE SKUTOČNÝ.
Počet hráčov
1 - 4
Trvanie hry
maximálne 50 minút
Žáner
Horror
Náročnosť
Ľahká
Veková dostupnosť
15+
Spôsob hrania
Postojačky s bezdrôtovými okuliarmi HTC VIVE PRO.

Cenník

1 hráč

40 €
2 hráči

50 €
3 hráči

65 €
4 hráči

80 €

Hra môže byť v slovenčine, češtine, angličtine alebo nemčine. Ovláda jednoducho. Hráte postojačky - v priestore sa pohybujete pomocou teleportov, otáčanie, krčenie a pod. robíte ako v skutočnosti. Všetci hráči sa v hre vidíte.

(c) BLACK BLOCK Virtual Reality Aréna Žilina / Všetky práva vyhradené
Telefonické rezervácie, dotazy - 0905 702 103
Designed & developed by inoby