Jumpers

Staňte sa novodobými hľadačmi pokladov! Ponorte sa do dobrodružstva plného záhad a získajte staroveký artefakt bez toho, aby ste boli zabití.

Agentúra “Unravel Corp”, ktorá sa špecializuje na nevysvetliteľné javy, zachytila neznámy vlnový signál vychádzajúci z artefaktu, ktorého vek sa odhaduje na 5000 rokov. Nachádza sa pod nepoužívanou a neoznačenou baňou v Mexiku.

Agentúra vlastní tajné laboratórium, v ktorom vyvinuli teleportačný stroj na prístup k miestam, ktoré sú pre ľudí nedostupné. Vašou úlohou bude nájsť artefakt bez toho, aby ste boli zabití. Na návrat budete mať 50 minút, po vypršaní času nebude cesty späť.

Pozor! V prípade zneužitia teleportu sa agentúra zrieka akejkoľvek zodpovednosti.

Počas tohto dobrodružstva pre 2 až 4 hráčov bude Váš tím musieť spolupracovať, hľadať stopy, riešiť hádanky, vyhýbať sa pasciam a skúmať tajomné svety, kde nebezpečenstvo číha na každom kroku.

JUMPERS je úniková hra, ktorá obsahuje viac ako 70 vzájomných interakcii, 5 rôznych svetov a inovatívny mechanizmus, ak niektorého hráča čosi zabije.Hra je po anglicky, nemecky, španielsky alebo francúzsky. Na samotné hranie hry nie je potrebné nič čítať a v zásade ani počúvať. Doporučujeme však aspoň základnú znalosť niektorého z dostupných jazykov, zážitok z hry za to stojí:)
Počet hráčov
2 - 4
Trvanie hry
maximálne 50 minút
Žáner
Sci-fi adventúra
Náročnosť
Ťažká
Veková dostupnosť
10+
Spôsob hrania
Postojačky s okuliarmi HTC VIVE PRO.

Cenník

2 hráči

50 €
3 hráči

65 €
4 hráči

80 €

Hra sa ovláda jednoducho. Hráte postojačky - v priestore sa pohybujete pomocou teleportov, otáčanie, krčenie a pod. robíte ako v skutočnosti. Všetci hráči sa v hre vidíte.

(c) BLACK BLOCK Virtual Reality Aréna Žilina / Všetky práva vyhradené
Telefonické rezervácie, dotazy - 0905 702 103
Designed & developed by inoby