Huxmanji

HUXMANJI je súbor troch rozličných súťažných hier, ktoré môžete hrať opakovanie a cieľom je dosiahnúť čo najvyššie skóre.

Všetky hry sú umiestnené do sveta HUXLEY. Každá hra má časový limit 3 minúty. Môžu sa hrať samostatne, alebo ako turnaj.

Hry môže hrať spoločne jedna partia 2 - 4 hráčov. Všetci hráči ste v prostredí sveta HUXMANJI, kde si vyberáte hry a máte tam prehľad dosiahnutého skóre pre každého hráča.

Blazing Arrows

Vitajte vo virtuálnom vesmíre!
Hľadá sa najlepší strelec. Súťažte proti svojim priateľom!
Pripravte sa triafať do rôznych geometrických útvarov. Váš šíp dokáže viac ako iba strieľať! Môžete použiť funkciu viacnásobných striel a automatické mierenie.

Drone Zone

Vitajte vo VR budúcnosti!
Mesto HUXLEY je automatizované a Vašou úlohou je nabíjať bezpilotné lietadlá príslušnou energiou. Buďte však opatrní - ak budete čakať príliš dlho, nespokojný dron exploduje a stratíte dôležité body.

Midnight Magic

Vitajte v noci!
HUXLEY je panovníkom VR Orientu a hľadá najlepšieho lovca pokladov. Účelom Vašej polnočnej plavby je dosiahnúť čo najviac úrovní.
Neobyčajné zrkadlo zmení Váš obraz na džina. Využite jeho pomoc - a vyriešte číhajúce hádanky... Hľadajte drahokami a snažte sa dostať čo najďalej!

(c) BLACK BLOCK Virtual Reality Aréna Žilina / Všetky práva vyhradené
Telefonické rezervácie, dotazy - 0905 702 103
Designed & developed by inoby

Vianočné darčekové poukážky:

Veľmi populárny darček, ktorý minulý rok dostalo niekoľko desiatok teraz už fanúšikov originálnej zábavy vo virtuálnej realite. Poukážky máme v rôznych hodnotách, môžu byť univerzálne, alebo aj konkrétne. Pre viac informácii si kliknite sem!