Súkromné akcie

Výhodný prenájom celej arény pre Vašu skupinu…

 

Úniková hra vo virtuálnej realite je skvelým zážitkom z iného sveta. Je ideálnym prostriedkom na teambuildingovú akciu vo firmách. Môže vylepšiť Vašu spoluprácu s kolegami a zároveň prežiť originálne dobrodružstvo, ktorého úspech záleží na celom tíme.

Teambuilding vo virtuálnej realite?
Nielen úniková hra, ale aj ďalšie herné “stanice” Vám ponúknu rôzne zážitky a možnosti utužiť kolektív. Ak ste tím niekoľkých ľudí, môžete si za veľmi výhodnú cenu rezervovať celú arénu a užiť si originálnu zábavu na rôzne spôsoby!

Oslava narodenín, rozlúčka so slobodou alebo povyrazenie si s priateľmi začnite kľudne u nás!
Únikovú hru vo virtuálnej realite môže spolu hrať až 6 hráčov. A verte, že potom si budete ešte čosi bližší a ďalších pár hodín budete mať o čom rozprávať.

Pokiaľ chcete zážitok v únikovej hre venovať, vieme Vám urobiť osobnú darčekovú poukážku. A darček máte vybavený:)

U nás môžete zorganizovať aj oslavu, alebo zábavný večer a pozvať si priateľov. Rezervácia celej arény za výrazne zvýhodnené ceny Vám umožní nerušenú a originálnu zábavu iba pre Vašu skupinu (do cca 15 osôb).

 

Ponuka prenájmu

 • Prenájom celej arény (bez Escape Room hier):
  Zahŕňa používanie: 2x Virtuix Omni, 2x Racing Simulator, 2x Battle Station, 1x Letiaca plošina, 2x Herné miesta vrarena.sk
  1 hodina: 99€
  2 hodiny: 179€
  Môžete hrať hry, ktoré sú dostupné na jednotlivých herných miestach, spravidla ide o rôzne strieľačky, akčné, prípadne horrorové hry.
 • Prenájom celej arény + Escape Room hra (max. 6 hráčov – záleží od výberu hry)
  Zahŕňa používanie: 2x Virtuix Omni, 2x Racing Simulator, 2x Battle Station, 1x Letiaca plošina, 2x Herné miesta vrarena.sk
  1 hodina: 149€ (v cene je zahranie jednej escape room hry podľa Vášho výberu)
  2 hodiny: 269€ (v cene je zahranie dvoch escape room hier podľa Vášho výberu)

V cene je neobmedzené používanie herných zariadení počas rezervovaného času. Samozrejmosťou je, že sa môžete ľubovolne meniť, ako komu ktorá hra vyhovuje. Vyhradzujeme si možnosť, že niektoré herné zariadenie nemusí byť dostupné (napr. kvôli poruche).

V aréne máme ponuku širokého sortimentu nealkoholických nápojov, kávu, čaj za prijateľné ceny. Kľudne si môžete doniesť aj vlastné občerstvenie. V prípade záujmu vieme zabezpečiť catering podľa požiadavky.

Chceme Vás upozorniť, že v aréne nie je povolená konzumácia alkoholických nápojov (okrem piva). Žiadnu hru vo virtuálnej realite nemôžete hrať pod vplyvom alkoholu (ani to pivo sa nedoporučuje). Ak náhodou niektoré zo zariadení z nejakého dôvodu nefunguje (občas sa môže stať), tak to na cenu nemá vplyv, pokiaľ väčšina je normálne funkčná. Ďakujeme za pochopenie.

V prípadne záujmu o rezerváciu celej arény, alebo ak máte nejaké otázky, kľudne nás kontaktujte na tel. čísle 0905 702 103

Akceptujeme všetky bežné platobné karty vrátane Google Pay a Apple Pay.
Parkovanie je bez problémov a zadarmo.

(c) BLACK BLOCK Virtual Reality Aréna Žilina / Všetky práva vyhradené
Telefonické rezervácie, dotazy - 0905 702 103
Designed & developed by inoby

Vianočné darčekové poukážky:

Veľmi populárny darček, ktorý minulý rok dostalo niekoľko desiatok teraz už fanúšikov originálnej zábavy vo virtuálnej realite. Poukážky máme v rôznych hodnotách, môžu byť univerzálne, alebo aj konkrétne. Pre viac informácii si kliknite sem!