Teambuilding

Výhodný prenájom celej arény pre Vašu skupinu…

 

Úniková hra vo virtuálnej realite je skvelým zážitkom z iného sveta. Je ideálnym prostriedkom na teambuildingovú akciu vo firmách. Môže vylepšiť Vašu spoluprácu s kolegami a zároveň prežiť originálne dobrodružstvo, ktorého úspech záleží na celom tíme.

Teambuilding vo virtuálnej realite? Nielen úniková hra, ale aj ďalších 8 herných “staníc” Vám ponúknu rôzne zážitky a možnosti utužiť kolektív. Ak ste tím niekoľkých ľudí, môžete si za veľmi výhodnú cenu rezervovať celú arénu a užiť si originálnu zábavu na rôzne spôsoby!

 

Oslava narodenín, alebo povyrazenie si s priateľmi začnite kľudne práve u nás! Únikovú hru vo virtuálnej realite môže spolu hrať až 6 hráčov. A verte, že potom si budete ešte čosi bližší a ďalších pár hodín budete mať o čom rozprávať.
Pokiaľ chcete zážitok v únikovej hre venovať, vieme Vám urobiť osobnú darčekovú poukážku. A darček máte vybavený:)

U nás môžete zorganizovať aj oslavu, alebo zábavný večer a pozvať si priateľov. Rezervácia celej arény za výrazne zvýhodnené ceny Vám umožní nerušenú a originálnu zábavu iba pre Vašu skupinu (do cca 15 osôb).

 

Ponuka prenájmu

Prenájom celej arény (okrem Escape Room):
Zahŕňa používanie: 2x Virtuix Omni, 2x Racing Simulator, 2x Battle Station, 1x Letiaca plošina, 2x Herné miesta vrarena.sk
1 hodina: 99€ (Bežná cena: 240€)
2 hodiny: 179€ (Bežná cena: 480€)

Prenájom celej arény na jednu hodinu + Escape Room hra (max. 6 hráčov)
Zahŕňa používanie: 2x Virtuix Omni, 2x Racing Simulator, 2x Battle Station, 1x Letiaca plošina, 2x Herné miesta vrarena.sk
1 hodina: 149€ (Bežná cena: 339€, Escape Room hra 1x)
2 hodiny: 259€ (Bežná cena: 678€, Escape Room hra 2x)

 

V cene je neobmedzené používanie herných zariadení počas rezervovaného času. Samozrejmosťou je, že sa môžete ľubovolne meniť, ako komu ktorá hra vyhovuje.

V aréne máme ponuku širokého sortimentu nealkoholických nápojov, kávu, čaj za prijateľné ceny. Kľudne si môžete doniesť aj vlastné občerstvenie. V prípade záujmu vieme zabezpečiť catering podľa požiadavky.

Chceme Vás upozorniť, že v aréne nie je povolená konzumácia alkoholických nápojov (okrem piva). Žiadnu hru vo virtuálnej realite nemôžete hrať pod vplyvom alkoholu (ani to pivo sa nedoporučuje). Ak náhodou niektoré zo zariadení z nejakého dôvodu nefunguje (občas sa môže stať), tak to na cenu nemá vplyv, pokiaľ väčšina je normálne funkčná. Ďakujeme za pochopenie.

V prípadne záujmu o rezerváciu celej arény, alebo ak máte nejaké otázky, kľudne nás kontaktujte na tel. čísle 0905 702 103

Akceptujeme všetky bežné platobné karty vrátane Google Pay a Apple Pay.
Parkovanie je bez problémov a zadarmo.

(c) BLACK BLOCK Virtual Reality Aréna Žilina / Všetky práva vyhradené
Telefonické rezervácie, dotazy - 0905 702 103
Designed & developed by inoby

Máme opäť otvorené.

Rezervačný systém Vám umožňuje urobiť rezerváciu hry v termíne nasledovných 8 dní.
Rezervácie sú nezáväzné. Ak sa niečo zmení, tak uvidíme podľa aktuálnej situácie.
Rezervovať hru si môžete aj telefonicky na čísle 0905 702103.