Súkromné akcie

Výhodný prenájom celej arény pre Vašu skupinu…

 

Únikové hry, či už vo virtuálnej realite, alebo klasické, sú skvelým zážitkom ako z iného sveta. Sú ideálnym prostriedkom na teambuildingovú akciu vo firmách. Môže vylepšiť Vašu spoluprácu s kolegami a zároveň prežiť originálne dobrodružstvo, ktorého úspech záleží na celom tíme.

Oslava narodenín, rozlúčka so slobodou alebo povyrazenie si s priateľmi – začnite kľudne u nás!

Väčšinu únikových hier vo virtuálnej realite môže spolu hrať až 8 hráčov. Klasické únikové hry doporučujeme každú pre max. 5 hráčov. A verte, že potom si budete ešte čosi bližší a ďalších pár hodín budete mať o čom rozprávať.

Nemusíte sa však vôbec zamerať na únikové hry. V našej ponuke je veľa tímových hier vo virtuálnej realite – akčné strieľačky, hudobno-pohybové hry, 2 racing simulátory.

Pokiaľ chcete zážitok v únikovej hre venovať, vieme Vám urobiť osobnú darčekovú poukážku. A darček máte vybavený:)

U nás môžete zorganizovať aj oslavu, alebo zábavný večer a pozvať si priateľov. Rezervácia celej arény Vám umožní nerušenú a originálnu zábavu iba pre Vašu skupinu (tak do 20 ľudí, ale treba si termín dohodnúť čo najskôr pred akciou).

V aréne máme ponuku širokého sortimentu nealkoholických nápojov, kávu, čaj za prijateľné ceny. Kľudne si môžete doniesť aj vlastné občerstvenie. V prípade záujmu vieme zabezpečiť catering podľa požiadavky.

Chceme Vás upozorniť, že v aréne nie je povolená konzumácia alkoholických nápojov (okrem piva). Žiadnu hru vo virtuálnej realite nemôžete hrať pod vplyvom alkoholu (ani to pivo sa nedoporučuje).

V prípadne záujmu o rezerváciu celej arény, alebo ak máte nejaké otázky, kľudne nás kontaktujte na tel. čísle 0905 702 103

Akceptujeme všetky bežné platobné karty vrátane Google Pay a Apple Pay.
Parkovanie je bez problémov a zadarmo.

(c) BLACK BLOCK Virtual Reality Aréna Žilina / Všetky práva vyhradené
Telefonické rezervácie, dotazy - 0905 702 103
Designed & developed by inoby