Súkromné akcie

Výhodný prenájom celej arény pre Vašu skupinu…

 

Úniková hra vo virtuálnej realite je skvelým zážitkom z iného sveta. Je ideálnym prostriedkom na teambuildingovú akciu vo firmách. Môže vylepšiť Vašu spoluprácu s kolegami a zároveň prežiť originálne dobrodružstvo, ktorého úspech záleží na celom tíme.

Teambuilding vo virtuálnej realite?

Nielen úniková hra, ale aj ďalšie herné “stanice” Vám ponúknu rôzne zážitky a možnosti utužiť kolektív. Ak ste tím niekoľkých ľudí, môžete si za veľmi výhodnú cenu rezervovať celú arénu a užiť si originálnu zábavu na rôzne spôsoby!

Oslava narodenín, rozlúčka so slobodou alebo povyrazenie si s priateľmi začnite kľudne u nás!

Väčšinu únikových hier vo virtuálnej realite môže spolu hrať až 6 hráčov. A verte, že potom si budete ešte čosi bližší a ďalších pár hodín budete mať o čom rozprávať.

Nemusíte sa však vôbec zamerať na únikové hry. V našej ponuke je veľa tímových hier – akčné strieľačky, hudobno-pohybové hry, horrory a pod.

Pokiaľ chcete zážitok v únikovej hre venovať, vieme Vám urobiť osobnú darčekovú poukážku. A darček máte vybavený:)

U nás môžete zorganizovať aj oslavu, alebo zábavný večer a pozvať si priateľov. Rezervácia celej arény za výrazne zvýhodnené ceny Vám umožní nerušenú a originálnu zábavu iba pre Vašu skupinu (tak do 10-15, ale treba si termín dohodnúť čo najskôr pred akciou).

 

Ponuka prenájmu

  • Prenájom celej arény (bez Escape Room hier, bez ARVI ARENY, bez  TOWER TAG):
    Zahŕňa používanie všetkých dostupných zariadení s ponukou klasických hier vo virtuálnej realite, ktorých je okolo 50. Multiplayer hry môže hrať spoločne až 4 hráči. (Cenníková cena za 1 herné miesto na 60 minút je 30 €, prenájom sa Vám oplatí už keď ste piati, pri 2-hodinovom prenájme sa oplatí už štyrom:)

    1 hodina: 129 € / 2 hodiny: 199 €

 

  • Prenájom celej arény + Escape Room hra alebo ARVI ARENA (max. 6 hráčov – záleží od výberu hry)
    Zahŕňa používanie všetkých dostupných zariadení ako v ponuke vyššie, ale navyše si (podľa druhu hry) môžete zahrať jednu (alebo dve) Escape room hry, prípadne ARVI ARENU.

    1 hodina: 179€ (1 escape room hra) / 2 hodiny: 299€ (2 escape room hry)

 

V cene je používanie herných zariadení počas rezervovaného času. Môžete sa meniť, ako komu ktorá hra vyhovuje. Vyhradzujeme si možnosť, že niektoré herné zariadenie nemusí byť dostupné (napr. kvôli poruche).

V aréne máme ponuku širokého sortimentu nealkoholických nápojov, kávu, čaj za prijateľné ceny. Kľudne si môžete doniesť aj vlastné občerstvenie. V prípade záujmu vieme zabezpečiť catering podľa požiadavky.

Chceme Vás upozorniť, že v aréne nie je povolená konzumácia alkoholických nápojov (okrem piva). Žiadnu hru vo virtuálnej realite nemôžete hrať pod vplyvom alkoholu (ani to pivo sa nedoporučuje). Ak náhodou niektoré zo zariadení z nejakého dôvodu nefunguje (občas sa môže stať), tak to na cenu nemá vplyv, pokiaľ väčšina je normálne funkčná. Ďakujeme za pochopenie.

V prípadne záujmu o rezerváciu celej arény, alebo ak máte nejaké otázky, kľudne nás kontaktujte na tel. čísle 0905 702 103

Akceptujeme všetky bežné platobné karty vrátane Google Pay a Apple Pay.
Parkovanie je bez problémov a zadarmo.

(c) BLACK BLOCK Virtual Reality Aréna Žilina / Všetky práva vyhradené
Telefonické rezervácie, dotazy - 0905 702 103
Designed & developed by inoby

Zážitky a dobrodružstvá sú už blízko!

Chcete prísť ešte dnes? Volajte na 0905 702103. Ak je voľný termín - nie je problém:)
Rezervácie na zajtra a ďalších 8 dní si môžete urobiť aj online - kliknite sem.