The Dagger Of Time

Hra patrí do trilógie Prince of Persia: Sand of Time, Warrior Within, The Two Thrones. Hráči sú Kaileenou zavolaní do Pevnosti času, aby zastavili Zlomyseľného Magiho. Kaileena opäť pre Vás vytvorí dýku času, vďaka ktorej sa budete môcť dostať do komnaty presýpacích hodín a použiť ju k zneškodneniu Magiho.The Dagger of Time nie je videohra. Je to úniková hra vsadená do sveta Prince of Persia vo virtuálnej realite. Nikdy nie sami, ale ako súčasť tímu (2 alebo 4 hráči) sa stanete hrdinami a zažijete situácie, ktoré by boli veľmi nebezpečné, alebo nemožné v reálnom živote. Tu však budú úplne bezpečné. Vyvinuté spoločnosťou Ubisoft Blue Byte. Ďalšia generácia zážitkov vo virtuálnej realite.
Počet hráčov
2 alebo 4
Trvanie hry
60 minút
Žáner
dobrodružstvo
Náročnosť
Ťažká
Veková dostupnosť
10+
Spôsob hrania
Pohodlne s okuliarmi na virtuálnu realitu HTC VIVE PRO

Cenník

2 hráči

Cena v prepočte na 1 hráča: 24,50 €

49 €
4 hráči

Cena v prepočte na 1 hráča: 17,25 €

69 €

Hra je v angličtine. Počas hry sa znalosť jazyka nevyžaduje, nie je potrebné nič počúvať, ani čítať. Ak angličtinu neovládate, úvodom hry Vás prevedieme.

(c) BLACK BLOCK Virtual Reality Aréna Žilina / Všetky práva vyhradené
Telefonické rezervácie, dotazy - 0905 702 103
Designed & developed by inoby

Vianočné darčekové poukážky:

Veľmi populárny darček, ktorý minulý rok dostalo niekoľko desiatok teraz už fanúšikov originálnej zábavy vo virtuálnej realite. Poukážky máme v rôznych hodnotách, môžu byť univerzálne, alebo aj konkrétne. Pre viac informácii si kliknite sem!