Mind Horror

Sériový vrah známy pod menom Silent Man uniesol dieťa a skrýva ho na neznámom mieste. Bol síce zadržaný, ale smrtiace ochorenie mozgu ho priviedlo do kómy.

Teraz je na rade Váš tím kybernetických detektívov. Musíte vstúpiť do mysle Silent Mana, aby ste v nej objavili kľúčovú informáciu - polohu uneseného dieťaťa.

Musíte vyriešiť diabolské hádanky, odhaliť najtemnejšie tajomstvá sériového vraha a vyhli sa pokusom "monštier z mysle" aby Vás zabili a odstránili.

Na splnenie Vášho poslania bude nevyhnutná komunikácia a vzájomná spolupráca celého tímu. Máte presne 1 hodinu na dokončenie všetkých úloh než dôjde k strate spojenia a Vy by ste sa stratili tiež. Veľa šťastia, detektívi!


Spoliehame na Vás a dúfame, že sa Vám podarí vrátiť späť na Zem - nažive!
Počet hráčov
1 - 4
Trvanie hry
maximálne 60 minút
Žáner
Thriller
Náročnosť
Nízka
Veková dostupnosť
12+ (môžu aj mladší hrdinovia, ak sa neboja:)
Spôsob hrania
Vo virtuálnej realite, posediačky. Nepoužívajú sa žiadne ovládače. Hru ovládate iba svojimi rukami.

Cenník

2 hráči

50 €
3 hráči

65 €
4 hráči

80 €

Je MIND HORROR strašidelný a bude vhodný pre deti? Najstrašidelnejší na tejto hre je asi iba názov. Nie je to skutočný horor, nie je tam žiadna krv ani kaluže krvi. Skôr obsahuje nejaké prekvapenia, ktoré Vás môžu zdvihnúť zo stoličky. Z tohto dôvodu odporúčame Mind Horror pre hráčov od 12 rokov. Túto hru u nás hrali aj mladšie deti (10 roční) a užili si ju.

(c) BLACK BLOCK Virtual Reality Aréna Žilina / Všetky práva vyhradené
Telefonické rezervácie, dotazy - 0905 702 103
Designed & developed by inoby