ARVI ARENA / SMASH POINT

ARVI ARENA: Dynamická a pohlcujúca strieľačka pre viacerých hráčov so sci-fi prvkami. Rozmanitá ponuka máp a zbraní určite nadchne každého hráča akčných hier. Osvedčte sa v roli nebojácneho gladiátora moderného sveta. Utvorte tímy a pripomeňte si všetky herné taktiky, ktoré vám pomôžu poraziť nepriateľov vo VR. Využívajte funkcie teleportovania a preskúmajte oblasť, v ktorej sa ukrývajú bonusové predmety. Iba tí najšikovnejší hráči hru prejdú a dosiahnu víťazstvo. Jedným z nich môžete byť práve vy.

Staňte sa posledným preživším v tomto futuristickom virtuálnom súboji!

- super akčná zábava pre 2 - 8 hráčov
- veľmi jednoduchý a intuitívny princíp

SMASH POINT: Vstúp do kresleného sveta, kde sa môžeš naháňať a ničiť iných s najúžasnejšími novými zbraňami. Smash Point je kompetitívna multiplayer VR hra plná vizuálnej zábavy. Hra funguje na princípe Deathmatch módu, každý proti každému, takže zábava nikdy nekončí, pretože nikto nezostáva dlho mŕtvy. Štandardný počet kôl je 10. Hráč s najväčším počtom bodov vyhráva. Hru môže naraz hrať až 8 hráčov. Na doplnenie pozícií sa môžu použiť boti a automaticky doplnia minimálny počet hráčov na 6. V Smash Point je 14 unikátnych postáv, takže si každý dokáže nájsť svojho favorita.

CENA:
20 €/hráč
Dĺžka hernej časti je približne 50 minút, k tomu si pripočítajte čas na výber tímov, arény a pod. Celkovo ste vo VR približne hodinu.

ARVI ARENA

Vynikajúca strieľačka vo VR, kde ste proti sebe dva tímy.

SMASH POINT

Vstúp do kresleného sveta, kde sa môžeš naháňať a ničiť iných s najúžasnejšími novými zbraňami.

(c) BLACK BLOCK Virtual Reality Aréna Žilina / Všetky práva vyhradené
Telefonické rezervácie, dotazy - 0905 702 103
Designed & developed by inoby