Escape The Lost Pyramid

Vitajte v Animuse.

Február 1928. Expedícia pod vedením sira Beldona Frye zmizla niekde na Sinajskom polostrove. Boli štyria a desiatky domorodých nosičov. Hľadali stratenú pyramídu Nebky... alebo presnejšie: "niečo" čo sa v nej malo ukrývať. Odvtedy ich nikto viac nevidel.

Pomocou simulácie zrekonštruovanej vďaka vzorkám ich DNA sa Váš tím ocitne v koži týchto dobrodruhov. Zistite, čo sa stalo s expedíciou. Ale hlavne - nájdite objekt po ktorom pátrali.Escape The Lost Pyramid nie je videohra. Je to úniková hra vsadená do sveta Assassin’s Creed Origins vo virtuálnej realite. Zažijete dobrodružstvo, ako keby ste naozaj boli v roku 1928 v pyramíde v Egypte. Nikdy nie sami, ale ako súčasť tímu (2 alebo 4 hráči) sa stanete hrdinami a zažijete situácie, ktoré by boli veľmi nebezpečné, alebo nemožné v reálnom živote. Tu však budú úplne bezpečné. Vyvinuté spoločnosťou Ubisoft Blue Byte. Ďalšia generácia zážitkov vo virtuálnej realite.
Počet hráčov
2 alebo 4
Trvanie hry
60 minút
Žáner
dobrodružstvo
Náročnosť
Ľahká
Veková dostupnosť
10+
Spôsob hrania
Pohodlne s okuliarmi na virtuálnu realitu HTC VIVE PRO

Cenník

2 hráči

Cena v prepočte na 1 hráča: 24,50 €

49 €
4 hráči

Cena v prepočte na 1 hráča: 17,25 €

69 €

Hra je v angličtine. Počas hry sa znalosť jazyka nevyžaduje, nie je potrebné nič počúvať, ani čítať. Ak angličtinu neovládate, úvodom hry Vás prevedieme.

(c) BLACK BLOCK Virtual Reality Aréna Žilina / Všetky práva vyhradené
Telefonické rezervácie, dotazy - 0905 702 103
Designed & developed by inoby

Vianočné darčekové poukážky:

Veľmi populárny darček, ktorý minulý rok dostalo niekoľko desiatok teraz už fanúšikov originálnej zábavy vo virtuálnej realite. Poukážky máme v rôznych hodnotách, môžu byť univerzálne, alebo aj konkrétne. Pre viac informácii si kliknite sem!