Signal Lost

Pred piatimi hodinami došlo k neočakávanej strate spojenia s utajenou výskumnou stanicou „Asgard“ na obežnej dráhe Zeme. Neskôr sa stanica presunula k bližšiemu orbitu. Už o hodinu „Asgard“ vstúpi do atmosféry našej planéty. Pád stanice na Zem si vyžiada milióny obetí.

Ako člen zásahového tímu máte za úlohu obnoviť riadiace systémy stanice, ktoré sú nevyhnutné na návrat na obežnú dráhu. Na to musí byť vaše vedomie digitálne importované do experimentálneho modelu technického robota, ktorého testovanie našťastie práve prebieha na ďalšej neďalekej orbitálnej stanici.

Čo sa ukrýva v útrobách na prvý pohľad opustenej vesmírnej stanice a kam zmizla jej posádka? Nájdite odpovede a opravte hlavný palubný počítač, aby ste predišli katastrofe.Toto dobrodružstvo vo virtuálnej realite vytvorila firma ARVI LAB a ponúka reálny zážitok! Ty a tvoj tím (maximálne 6 hráči) spoločne riešite hádanky pre úspešné dokončenie misie.

HÁDANKY SÚ VIRTUÁLNE, ČAS JE SKUTOČNÝ.
Počet hráčov
1 - 6
Trvanie hry
maximálne 50 minút
Žáner
Sci-fi
Náročnosť
Stredná
Veková dostupnosť
10+
Spôsob hrania
Postojačky s bezdrôtovými okuliarmi HTC VIVE PRO.

Cenník

2 hráči

50 €
3 hráči

65 €
4 hráči

80 €
5 hráči

90 €
6 hráči

100 €

Hra môže byť v slovenčine, češtine, angličtine alebo nemčine. Ovláda jednoducho. Hráte postojačky - v priestore sa pohybujete pomocou teleportov, otáčanie, krčenie a pod. robíte ako v skutočnosti. Všetci hráči sa v hre vidíte a vzájomne spolupracujete.

(c) BLACK BLOCK Virtual Reality Aréna Žilina / Všetky práva vyhradené
Telefonické rezervácie, dotazy - 0905 702 103
Designed & developed by inoby