VR Battle Station

Hracie stanice na super zábavu vo virtuálnej realite! Nasadíte si okuliare na zobrazenie sveta vo virtuálnej realite HTC VIVE PRO a môžete si vyskúšať cca 30 hier. Spolu 3 herné miesta.

Strieľačky, hororové výpravy, dobrodružstvá v rytme hudby, zábava ale aj vzdelávanie. Každý si nájde niečo pre seba.

(Nižšie zobrazené hry sú iba ukážka. Zoznam hier, ktoré sa môžete hrať sa mení, občas niektoré zmiznú z ponuky, iné pribudnú. Prevádzkujeme licenčnú platformu na VR hry.)

The Burning Descent

Súťaživá arkádová strieľačka, ktorú môžu hrať aj dvaja hráči proti sebe. Teleportuj sa a prestrieľaj si cestu cez gigantickú post-apokalyptickú arénu a rozdrv všetkých oponentov.

Ebullition

Horrorová multiplayerová strieľačka s vysokou vernosťou, ktorú môžeš hrať hneď bez nejakého dlhého zacvičovania sa. Môže sa hrať iba s jedným ovládačom, hra sa pohybuje sama za teba. Vynikajúca kooperatívna akcia.

Hordez

Ak hľadáš priamočiarú hru, tak toto je tá pravá. Kombinácia klasík ako Doom, Left 4 Death a House of Death. Rýchla a jednoduchá hra, ktorá ťa prenesie do strašidelného sveta zombíkov a démonov, ktorú môžeš hrať aj multiplayer.

Thundergod

Staň sa nórskym bohom hromov a využívaj svoje kladivo Mjölnir v krásnej severskej krajine. Zachráň ľudskú dedinu pred gigantmi, ktorí prišli z Jotunheimu, aby túto dedinu zničili. Snaž sa o čo najvyššie skóre v postupne gradujúcej obtiažnosti.

Ghost Town Mide Ride

Preskúmaj opustenú turistickú atrakciu, vyskúšaj si streľbu v "Shootin Gallery", potom nastúp na cestu v baníckom vagóne a potom zostúp do pekla! Úžasný hororový zážitok. Dokážeš to prežiť?

Guns n Stories Bulletproof

Objavíš sa vo svete Sintown v časoch divokého západu, musíš zničiť množtvo nepriateľov a bojovať proti bossom. Najlepším priateľom ti bude cynický humor a šťastné výstrely. Pôsobivé spektrum zbraní, ktoré ti umožnia cítiť sa ako strelec, ktorý dokáže zvládnuť hordy nepriateľov.

LA Deadzone

Západné pobrežie je zamorené. Ulicami sa túla celá armáda nemŕtvych. Vaša jediná šanca na prežitie je odveta. Nie všetci prežijú. LA Deadzone je kooperatívna bojovka v uliciach Los Angeles. Každý hráč má svoju vlastnú časť mapy.

Evasion

Zaži novú generáciu boja vo VR - intenzívnou sci-fi strieľačkou. Hraj sólo alebo ako tím, aby ste zachránili osamotenú kolóniu pred rojmy smrtiacich Opterov. Behajte, vyhýbajte sa a odrážajte ničivé útoky.

Dick Wilde

Starý Dick Wilde chránil úrodu pred škodcami. Má kolekciu vlastných zbraní a pomáha ľudom proti všetkým hnusným tvorom. Ak máte problém s hladými piraňami, nahnevanými aligátormi alebo dokonca so žralokom - volajte Dicka!

Dick Wilde 2

Miestne jazerá a rokliny boli nakazené toxickým bordelom. Dajte sa dokopy so spoluhráčom a pustite sa do boja v smrtiacom bahne. Nový epický bossovia, začarovaní piráti, maniakálni krtkovia a aj obrovskí krabi. Hráči môžu močiare vyčistiť pomocou 16-tich nových super zbraní.

Trickster

Kooperatívne fantasy dobrodružstvo na plávajúcich ostrovoch s magickými zbraňami a hordami orkov. Vyskúšaj si svoje zručnosti v boji proti orkom, starovekej mágie a ragtagským vzducholodiam!

Kyber Knights

IBA MULTIPLAYER. Rýchla strieľačka. Vyber si spomedzi troch postáv - rytiera, kráľa a morového lekára, aby si porazil svojich nepriateľov. Vďaka jednoduchému ovládaniu a kreslenej grafike je hra vhodná pre každého.

Skyfront VR

Skyfront je beztiažová strieľačka, kde voľne lietaš v aréne a bojuješ proti inému hráčovi. Máš skvelé zbrane a úžasné špeciálne schopnosti. Skoč do hry - budeš lietať a vyhrávať.

Acron - Attack of the Squirrels

Vysoko návyková hra, ktorá sa musí hrať minimálne s ďalšími dvomi hráčmi, ktorí sa k hre pripoja cez svoj mobil. Aj iOS aj Android, hru si stiahnite na www.acron.game. Chráň zlaté žalude! Super zábavná párty hra, ktorá spojí hráča vo VR s hráčmi na mobiloch. Jeden hráč hrá vo VR, je strážcom stromu, kde chráni zlaté žalude a dvaja až ôsmi ďalší sú cez svoje mobily veveričkami, ktorí urobia čokoľvek, aby zlaté žalude ukradli.

Furious Seas

Budeš kapitánom smrtonosnej pirátskej lodi. Prechádzaj zradnými vodami, napádaj strašidelné, nepriateľské flotily a vyplieň všetko po ceste. Super napínavá VR hra. Staň sa legendou morí ešte dnes!

Snow Fortress VR

GUĽOVAČKA! Vybuduj perfektnú snehovú pevnosť a ochraňuj ju pred zničením armádou nahnevaných snehuliakov. Odomkýňaj nástroje, ktoré ochránia pevnosť a zasypú nepriateľov prívalmi snehových gúľ!

Nekrotronic VR

Nekrotronic VR je intenzívna sci-fi strieľačka. Obsahuje strašidelných duchov a šialenú akciu z celovečerného filmu Nekrotronic. V tejto hre ti budú vlasy dupkom vstávať a srdce biť ako kostolný zvon.

Ninja Legends

Zažiješ potoky krvy v pôsobivých a krásnych prostrediach. Zdokonaľuj svoje schopnosti pomocou jedinečných ninja zbraní a spáruj ich do špeciálnych schopností vrátane reťaze šípov, luku...

Shooty Fruity

Shooty Fruity je super strieľačka, ktorá kombinuje simuláciu práce s vysoko-oktánovou akciou! Ako zamestnanec Super Mega Martu likviduje hordy zmutovaného ovocia v príjemne sladkom súboji a pritom buď vlastne v práci.

Zero Caliber

Taktická strieľačka z vlastného pohľadu. Vďaka interakcii založenej na fyzikálnych zákonoch spolu s hyper-realistickou manipuláciou so zbraňami a ohromujúcou grafikou budeš cítiť, ako by si bol fyzicky súčasťou akcie. Príbeh je zameraný na akciu a realistické zbrane vrátane manipulácie s nimi.

Cowbots & Aliens

Divoká multiplayerová bitka v "saloon-verse" plnom kovbotov a votrelcov. Máš voľný pohyb, smrtiace zbrane, rôzne súťažné módy a vlastný fyzikálny systém, ktorý ti umožní používať všetko ako zbraň a ponúka intenzívnu zábavu aj pre jedného hráča proti botom.

Synth Riders

Cyberpunková, náročná VR rytmická hra. Lietaj v úchvatných retro-futuristických prostrediach so Synthwave hudbou dokonale zladenou s každou úrovňou. Hráči zasahujú farebné tóny a reťaze melódii, ktoré prelietajú v rytme pulzujúcej retro syntetizátorovej hudby.

(c) BLACK BLOCK Virtual Reality Aréna Žilina / Všetky práva vyhradené
Telefonické rezervácie, dotazy - 0905 702 103
Designed & developed by inoby