Virtuálna realita

Dobrodružstvo, napätie, akcia a zábava. Virtuálna realita na rôzne spôsoby.

Každý hráč si nasadí okuliare na zobrazovanie virtuálnej reality a ihneď sa ocitne v inom prostredí. U nás sme dosť zameraní na TÍMOVÚ zábavu a niektoré akčné hry môže hrať až 6 hráčov súčasne - znamená to, že hráči sa aj vidia aj počujú priamo vo virtuálnej realite. Je to vynikajúca zábava.

Ak ste v minulosti skúšali virtuálnu realitu a nemali ste z nej dobrý pocit, dnes sú zariadenia a hry pripravené tak, že to všetkých hráčov úplne pohltí, nepríjemné pocity sú zanedbateľné až žiadne. Vhodné pre mladších, ale aj starších hráčov. Príďte a presvedčte sa sami! Oplatí sa:)

virtual-reality-img

Virtuálna realita je najnovší fenomén vo svete, ktorý využíva najmodernejšiu technológiu, vďaka ktorej sa budete cítiť, ako by ste boli niekde inde. Nič pred tým - ani TV, ani 3D filmy, alebo videohry sa nedajú porovnávať so zážitkom, keď sa úplne dostanete do sveta virtuálnej reality.

Virtuálna realita v aréne BLACK BLOCK v Žiline ponúka jedinečný a vzrušujúci zážitok - ideálna zábava pre priateľov, rodiny, teambuilding, narodeninovú oslavu a pod.

Akcia, dobrodružstvo, zážitok - poďte vyskúšať!

Pomocou virtuálnej reality sa ocitnete v inom svete. V skutočnom živote toto nezažijete...

Často kladené otázky

(c) BLACK BLOCK Virtual Reality Aréna Žilina / Všetky práva vyhradené
Telefonické rezervácie, dotazy - 0905 702 103
Designed & developed by inoby