Virtuálna realita

Dobrodružstvo, napätie, akcia a zábava. Virtuálna realita na rôzne spôsoby.

Pri každom zariadení si dáte špeciálne okuliare, ktoré okolo Vás budú zobrazovať virtuálny svet vytvorený v počítači. Reálny pocit umocní používanie špeciálnych zariadení, ktoré okrem zrakových vnemov rozšíria aj o ďalšie impulzy, ktoré ešte viac navodia pocit reálnosti. A je to výborná zábava.

virtual-reality-img

Virtuálna realita je najnovší fenomén vo svete, ktorý využíva najmodernejšiu technológiu, vďaka ktorej sa budete cítiť, ako by ste boli niekde inde. Nič pred tým - ani TV, ani 3D filmy, alebo videohry sa nedajú porovnávať so zážitkom, keď sa úplne dostanete do sveta virtuálnej reality.

Virtuálna realita v aréne BLACK BLOCK v Žiline ponúka jedinečný a vzrušujúci zážitok - ideálna zábava pre priateľov, rodiny, teambuilding, narodeninovú oslavu a pod.

10 herných miest na nekonečné zážitky vo virtuálnej realite:

Pomocou virtuálnej reality sa ocitnete v inom svete. V skutočnom živote toto nezažijete...

Často kladené otázky

(c) BLACK BLOCK Virtual Reality Aréna Žilina / Všetky práva vyhradené
Telefonické rezervácie, dotazy - 0905 702 103
Designed & developed by inoby

SME OTVORENÍ!

Milí priatelia, aréna opäť funguje. Keď chcete prísť za dobrodružstvom, môžete si urobiť rezerváciu, buď cez rezervačný systém u nás na webe, alebo telefonicky na čísle 0905 702103.

Máme zabezpečené dostatočné hygienické opatrenia, precízne dbáme na čistotu hlavne headsetov. K dispozícii sú rúška na tvár, jednorázové rúška na headsety, dezinfekcia na ruky.